جستجو
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تراورتن عباس آباد آتاکاما B

تراورتن عباس آباد آتاکاما B دومین سورت از دسته سنگ آتاکاما است. اگر میخواهید نمای ساختمانتان کرم روشن و با حال وهوای کویر باشد دسته آکاتاما انتخاب مناسبی خواهد بود. مقاومت بالا، صیقل پذیری خوب و تخلخل مناسب سنگ تراورتن عباس آباد این سنگ را به محبوب ترین سنگ نمای ساختمان تبدیل کرده است.

تراورتن عباس آباد آتاکاما B

کد: 145

آب و هوای محل سکونتتان مهم نیست زیرا سنگ عباس آباد در مناطق سردسیر و گرمسیر مقاومت بالایی دارد و با اطمینان خاطر می‌توانید از آن در نمای ساختمان استفاده کنید. سنگ های تروارتن عباس آباد فقط برای نمای خارجی کاربرد ندارند و شما می‌توانید در لابی، دیوار داخلی، کف و … این سنگ را به کار ببرید. سنگ های تراورتنی که رگه و هاله‌های کمتری دارند؛ جزو سنگ‌های مرغوب و درجه بالا هستند. برای تهیه سنگ از دسته سنگ آتاکاما سه انتخاب دارید سورت A، B و C که با توجه به نیازتان میتوانید آن‌ها را از مجموعه سنگ ایران مهر خریداری کنید.

دانلود تکسچر

با ارسال فایل سه بعدی خود، سنگ مورد نظرتان را روی نمای ساختمان خود ببینید

آیا میدانستید که با ارسال فایل سه بعدی به همراه عکس ساختمانتان، شما هم می‌توانید سنگ مورد نظرتان را پیش از خرید و اجرا روی ساختمانتان ببینید؛ تا با اطمینان خاطر بیشتری سنگ نمای ساختمانتان را انتخاب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  کلیک کنید.
تراورتن عباس آباد

تراورتن عباس آباد آتاکاما B

جذب پایین آب

مقاومت شوک حرارتی

استحکام بالا

مقاوم در برابر لکه

ویدیوها

مشاهده‌ی دسته‌ی تراورتن آتاکاما در یک نگاه

برای مشاهده‌ی سایر ویدیوها کلیک کنید

تراورتن عباس آباد

اجازه دهید به شما کمک کنیم

کارشناسان ما آماده‌ی راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند؛ کافی‌ست با ما در تماس باشید