جستجو
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تراورتن عباس آباد تاسلو A

تراورتن عباس آباد تاسلو A روشن‌ ترین سنگ تراورتن عباس آباد است. دسته تاسلو جزو دسته ‌ی سوپر لوکس به شمار می آید و استفاده از آن جلوه ی فوق العاده‌ای به نمای ساختمان ها میدهد. به علت تراکم بالایی که دارد از مقاومت بیشتری هم برخوردار و همچنین به دلیل داشتن رنگ روشن و عایق حرارتی بودن گزینه ی مناسبی برای استفاده در نمای مناطق گرمسیر است. اسم تاسلو از بارش آهسته برف در زبان اسکیموها گرفته شده است.

تراورتن عباس آباد تاسلو A

کد: 2454

بدون شک بهترین و سوپر لوکس ترین سنگ مجموعه ایران مهر دسته سنگ تاسلو می باشد. مقاومت بسیار بالا و ساب پذیری خوب این سنگ را به بهترین سنگ مجموعه تبدیل کرده است. اگر می خواهید نمای ساختمانتان به سفیدی برف باشد و بدرخشد مناسب ترین انتخاب برای شما تراورتن عباس آباد تاسلو است. این سنگ در نمای داخلی هم جلوه ی بینظیری دارد و هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. دسته تاسلو دارای سورت های A، H، K و M است. برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

دانلود تکسچر

با ارسال فایل سه بعدی خود، سنگ مورد نظرتان را روی نمای ساختمان خود ببینید

آیا میدانستید که با ارسال فایل سه بعدی به همراه عکس ساختمانتان، شما هم می‌توانید سنگ مورد نظرتان را پیش از خرید و اجرا روی ساختمانتان ببینید؛ تا با اطمینان خاطر بیشتری سنگ نمای ساختمانتان را انتخاب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  کلیک کنید.
تراورتن عباس آباد

تراورتن عباس آباد تاسلو A

جذب پایین آب

مقاومت شوک حرارتی

استحکام بالا

مقاوم در برابر لکه

ویدیوها

مشاهده‌ی دسته‌ی تراورتن تاسلو در یک نگاه

برای مشاهده‌ی سایر ویدیوها کلیک کنید

تراورتن عباس آباد

اجازه دهید به شما کمک کنیم

کارشناسان ما آماده‌ی راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند؛ کافی‌ست با ما در تماس باشید