جستجو
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تراورتن عباس آباد تاسلو M

سنگ تراورتن عباس آباد تاسلو M یکی از بهترین سنگ های تراورتن روشن دنیا است. این سنگ از جذاب ترین و لوکس ترین سنگ های نمای ساختمان است که رنگ روشن و جلای سطح آن چشمان هر بیننده ای را به خود جلب می کند و بدون شک انتخاب خوش سلیقه هاست. دوام عالی، ساب پذیری خوب و تخلخل مناسب از دلایلی است که باعث شده تا سنگ عباس آباد تاسلو بهترین انتخاب برای نمای ساختمان باشد.

تراورتن عباس آباد تاسلو M

کد: 156

سنگ تراورتن را بیشتر به عنوان سنگ نمای ساختمان می‌شناسند. چرا که این سنگ به خوبی می‌تواند شرایط جوی و عوامل آب‌و هوایی را تحمل کند و با ویژگی هایی که دارد، استحکام ساختمان را تضمین کند. سنگ تراورتن عباس آباد را بیشتر در نماهای کلاسیک به ویژه نماهای رومی میتوان مشاهده کرد. دسته تاسلو در چهار سورت A، H، K و M تولید و فراوری می شود. در مجموعه سنگ ایران این سنگ و سایر سنگ های مجموعه را میتوانید با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

دانلود تکسچر

با ارسال فایل سه بعدی خود، سنگ مورد نظرتان را روی نمای ساختمان خود ببینید

آیا میدانستید که با ارسال فایل سه بعدی به همراه عکس ساختمانتان، شما هم می‌توانید سنگ مورد نظرتان را پیش از خرید و اجرا روی ساختمانتان ببینید؛ تا با اطمینان خاطر بیشتری سنگ نمای ساختمانتان را انتخاب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  کلیک کنید.
تراورتن عباس آباد

تراورتن عباس آباد تاسلو M

جذب پایین آب

مقاومت شوک حرارتی

استحکام بالا

مقاوم در برابر لکه

ویدیوها

مشاهده‌ی دسته‌ی تراورتن تاسلو در یک نگاه

برای مشاهده‌ی سایر ویدیوها کلیک کنید

تراورتن عباس آباد

اجازه دهید به شما کمک کنیم

کارشناسان ما آماده‌ی راهنمایی و پاسخگویی به شما هستند؛ کافی‌ست با ما در تماس باشید