نمای داخلی با سنگ تراورتن عباس آباد

Fatemeh Rafizadeh
Fatemeh Rafizadeh
سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد یکی از پرکاربردترین سنگ نمای سفید ساختمانی می باشد. اکثرا این سنگ را به عنوان سنگ نمای خارجی می شناسند.و اصولا برای نمای خارجی استفاده می کنند کمتر کسی می داند که تراورتن را برای نمای داخلی قابل استفاده می باشد به خصوص سنگ تراورتن عباس آباد که به دلیل سفید و کرم بودن و با تلفیق با متریال هایی چون چوب ، فلز ، شیشه و … برای طراحی داخلی فوق العاده می باشد و زیبایی منحصر به فردی به نمای داخلی شما می دهد.

این تراورتن به دلیل رنگ روشنی و خنثی که دارد قابل ترکیب با سایر سنگ ها است به همین دلیل بسیار قابل توجه مهندسین و معماران است.

 
طراحی خانه با تراورتن عباس آباد دانوبA

سنگ تراورتن عباس آباد را به دوصورت بوک مچ و فورمچ می توان در نمای داخلی استفاده کرد طرح های  بوک مچ و فورمچ به دلیل ایجاد طرح‌های خاص و زیبا در قسمت‌های مختلف ساختمان به کار برده می‌شوند.  استفاده از بوک مچ و فور مچ تراورتن  به زیبایی و جلوه ساختمان شما کمک می‌کند.  بهترین کاربردی که از این سنگ‌ها می‌توان داشت استفاده در فضاهای بزرگ است. زیرا در این گونه مکان‌ها امکان بیشتری برای به نمایش گذاشتن زیبایی منحصر به فرد این سنگ‌ها وجود دارد

کاربرد  سنگ تراورتن عباس آباد در نمای داخلی

  • دیوار و کف لابی هتل ها و تالارها
  • دیوار و کف سالن های پذیرایی
  • دیوار و کف راه پله های ساختمان های لوکس
  • ساخت فضاهای دکوراتیو
  • دیوار پشت تلوزیون

سنگ تراورتن عباس آباد با تلفیق با چوب و فلز و اشیای طلایی رنگ زیبایی منحصر به فردی به نما و طراحی داخلی خانه شما میدهد که برای افرادی که دوست دارن طراحی داخلی خانه آنها خیلی ساده و در کنار سادگی شیک و خاص باشد با استفاده از این سنگ کرم و تلفیق آن با رنگ کرم  و طلایی و قهوه ایی میتونن زیبایی منحصر به فردی  به خانه خود بدهند.

سنگ تراورتن عباس آباد